درباره شرکت

نقطه
درباره سامانه لیاقت
نقطه
سامانه آزمون لیاقت

گروه نرم افزاری ابرتک، با بیش از 15 سال فعالیت در حوزه ی سخت افزار و نرم افزار ، مفتخر است روزمه‌ی بسیار رضایت بخشی را در پس رضایت مشتریان خود به همراه داشته باشد.

ابرتک، در ابتدا با فعالیت در بخش شبکه، پیاده سازی و پشتیبانی آن، پا به عرصه وجود گذاشت و پس از طی نمودن پله های موفقیت، حوزه ی فعالیت خود را در بخش های نرم افزاری نیز گسترش داد و با رصد کامل و دقیق جامعه، با ارائه ی نرم افزارهای کاربردی و متعدد، در صدد رفع نیازهای موجود بر آمد.

ابرتک آنچه را که تا بحال به عنوان روزمه ی کاری خود ارائه نموده، مدیون تلاش‌های شبانه روزی همکاران دلسوز و توانمند مجموعه است، تخصص در زمینه‌های مختلف حوزه‌ی فعالیت، بروز بودن اطلاعات، وجدان کاری و مسئلیت پذیری، همگی عوامل موثری در پیشبرد و پیشرفت رو به جلوی مجموعه بوده است.

شناخت بازار از مهمترین و کلیدی ترین مراحل انجام یک پروژه ی کاریست که همکاران ما با رصد کامل بازار و بازخوردهای آن، تصمیم به ارائه ی محصول مورد نیاز جامعه نموده است. محصولی که شاید به سبب حضور ویروس جدید موسوم به کوید19، کمبود آن در بخش آموزشی جامعه به شدت احساس می شود، ولو اینکه این محصول در جهت پیشرفت آموزش علمی و عالی کشور بدور از ویروس کوید19، نیازمند بوده و شاید این ویروس احتیاج بدان را بیشتر از پیش کرده است.

به همین علت  تکنولوژی ، علم و تجربه را گردهم آورده‌ایم تا آغازگر تحولی بزرگ در سیستم آموزشی باشیم. لیاقت ، با برترین و بروزترین تکنولوژی‌های روز دنیا ، مطابق با استانداردهای جهانی پایه‌ریزی و تولید شده است . با متخصص‌ترین افراد در تمام زمینه‌ها دست‌در‌دست هم داده‌ایم تا لیاقت را با اطمینان به سرانجام برسانیم تا بتوانیم به یاری خداوند در آموزش و مدریت آموزش فرزندانمان گامی بلند برداریم و آنها را به قله موفقیت سوق دهیم .

 

آزمون جامع آنلاین

سامانه جامع آزمون آنلاین و مدیریت یادگیری لیاقت، دارای سامانه‌ای به نام سامانه جامع آزمون با آدرس azmoon.liaghat.ir بوده که امکانات فراوانی دارد و وجه تمایزی نسبت به سایر سامانه‌های یادگیری آنلاین ..

ادامه مطلب

چت آنلاین

تالار گفتگو یا چت آنلاین، محیطی امن در سامانه وب سایت‌ها برای ارتباط بین افراد سایت‌ها است که بدون نیاز به نرم‌افزاری خاص از طرف کاربر، در دسترس هستند. یک پیام رسان مناسب در سامانه لیاقت وجود دارد.

ادامه مطلب

مدیریت یادگیری

LMS نرم‌افزار تحت وب است که مدیریت، مستندسازی، پیگیری، گزارش‌گیری و ارائه دوره‌های تحصیلی و برنامه‌های آموزشی را انجام می‌دهد. این سیستم، اطلاعات را با استفاده از شبکه‌ها و سرورها ذخیره‌سازی و منظم می‌نماید. 

ادامه مطلب

آموزش مجازی

آموزش آنلاین، باید شامل دو طرف ارتباط یعنی استاد و دانشجو باشد در حالی که یادگیری آنلاین، فقط بر روی نیازهای یادگیرنده برای رابطه با مدرس تمرکز دارد. سامانه آموزش مجازی یا کلاس آنلاین، محیطی برای یادگیری ...

ادامه مطلب

مدیریت سامانه لیاقت

مدیریت کل سامانه لیاقت شامل تعیین نیم سال تحصیلی ، ثبت دانشجویان و اساتید و گروه های آموزشی ، ارسال پیغام به دانشجویان و اساتید ، منع ورود کاربران به سامانه ، ویرایش مشخصات آزمون ها ، مدیریت محتوا ، مدیریت ورود و خروج کاربران و ... می باشد .

ادامه مطلب