ویژگی‌های سامانه

سامانه ما ویژگی‌های منحرف بفردی برای شما دارد.

مدیریت سامانه لیاقت

مدیریت کل سامانه لیاقت شامل تعیین نیم سال تحصیلی ، ثبت دانشجویان و اساتید و گروه های آموزشی ، ارسال پیغام به دانشجویان و اساتید ، منع ورود کاربران به سامانه ، ویرایش مشخصات آزمون ها ، مدیریت محتوا ، مدیریت ورود و خروج کاربران و ... می باشد .

ادامه مطلب

آموزش مجازی

آموزش آنلاین، باید شامل دو طرف ارتباط یعنی استاد و دانشجو باشد در حالی که یادگیری آنلاین، فقط بر روی نیازهای یادگیرنده برای رابطه با مدرس تمرکز دارد. سامانه آموزش مجازی یا کلاس آنلاین، محیطی برای یادگیری ...

ادامه مطلب

مدیریت یادگیری

LMS نرم‌افزار تحت وب است که مدیریت، مستندسازی، پیگیری، گزارش‌گیری و ارائه دوره‌های تحصیلی و برنامه‌های آموزشی را انجام می‌دهد. این سیستم، اطلاعات را با استفاده از شبکه‌ها و سرورها ذخیره‌سازی و منظم می‌نماید. 

ادامه مطلب

چت آنلاین

تالار گفتگو یا چت آنلاین، محیطی امن در سامانه وب سایت‌ها برای ارتباط بین افراد سایت‌ها است که بدون نیاز به نرم‌افزاری خاص از طرف کاربر، در دسترس هستند. یک پیام رسان مناسب در سامانه لیاقت وجود دارد.

ادامه مطلب

آزمون جامع آنلاین

سامانه جامع آزمون آنلاین و مدیریت یادگیری لیاقت، دارای سامانه‌ای به نام سامانه جامع آزمون با آدرس azmoon.liaghat.ir بوده که امکانات فراوانی دارد و وجه تمایزی نسبت به سایر سامانه‌های یادگیری آنلاین ..

ادامه مطلب