درباره سامانه لیاقت

درباره سامانه لیاقت

گروه نرم افزاری ابرتک، با بیش از 15 سال فعالیت در حوزه ی سخت افزار و نرم افزار ، مفتخر است روزمه‌ی بسیار رضایت بخشی را در پس رضایت مشتریان خود به همراه داشته باشد.

ابرتک، در ابتدا با فعالیت در بخش شبکه، پیاده سازی و پشتیبانی آن، پا به عرصه وجود گذاشت و پس از طی نمودن پله های موفقیت، حوزه ی فعالیت خود را در بخش های نرم افزاری نیز گسترش داد و با رصد کامل و دقیق جامعه، با ارائه ی نرم افزارهای کاربردی و متعدد، در صدد رفع نیازهای موجود بر آمد.

ابرتک آنچه را که تا بحال به عنوان روزمه ی کاری خود ارائه نموده، مدیون تلاش‌های شبانه روزی همکاران دلسوز و توانمند مجموعه است، تخصص در زمینه‌های مختلف حوزه‌ی فعالیت، بروز بودن اطلاعات، وجدان کاری و مسئلیت پذیری، همگی عوامل موثری در پیشبرد و پیشرفت رو به جلوی مجموعه بوده است.

شناخت بازار از مهمترین و کلیدی ترین مراحل انجام یک پروژه ی کاریست که همکاران ما با رصد کامل بازار و بازخوردهای آن، تصمیم به ارائه ی محصول مورد نیاز جامعه نموده است. محصولی که شاید به سبب حضور ویروس جدید موسوم به کوید19، کمبود آن در بخش آموزشی جامعه به شدت احساس می شود، ولو اینکه این محصول در جهت پیشرفت آموزش علمی و عالی کشور بدور از ویروس کوید19، نیازمند بوده و شاید این ویروس احتیاج بدان را بیشتر از پیش کرده است.

به همین علت  تکنولوژی ، علم و تجربه را گردهم آورده‌ایم تا آغازگر تحولی بزرگ در سیستم آموزشی باشیم. لیاقت ، با برترین و بروزترین تکنولوژی‌های روز دنیا ، مطابق با استانداردهای جهانی پایه‌ریزی و تولید شده است . با متخصص‌ترین افراد در تمام زمینه‌ها دست‌در‌دست هم داده‌ایم تا لیاقت را با اطمینان به سرانجام برسانیم تا بتوانیم به یاری خداوند در آموزش و مدریت آموزش فرزندانمان گامی بلند برداریم و آنها را به قله موفقیت سوق دهیم .

 

انتشار: 17:54:57 1399/12/07
بازدید: 1082